LAT | RUS | ENG

Pakalpojumi

Dzīvokļu, ofisu, veikalu, restorānu, bāru un citi interjēri.

Mēs radīsim apstākļus par kuriem jūs sapņojāt!
Prasmīga celtniecība, pilnvērtīgs remonts ir neiedomājami bez specialistu darba mākslinieciskajā konstruēšana un dizainā.
Priekš Jums strādā profesionāli dizaineri, kuri radījuši daudz dzīvokļu un ofisu interjera.


Prasmīgu dizainu-projektu var sagatavot tikai profesionāls dizainers. Jebkuras idejas par  stilu vai  krāsu gammu ir jānostrādā  ievērojot telpu un pasūtītāju vēlmes.

Tieši dizaina- projekta stadijā  Jūs jutīsiet sava mājokļa stilu, redzēsiet tā formu, krāsu, raksturu. Lēmums par krāsu izvēli notiek individuāli un ir atkarīgs no telpas lieluma, griestu augstuma, logu izmēriem un pasūtītāja vēlmēm.

Lai piedāvātu Jums kvalitatīvu, bet galvenais interesantu interjera dizainu, mūsu dizaineri patstāvīgi atrod un iemieso netradicionālus lēmumus un interesantas formas. Atbildīgas un radošas attieksmes savienojums pret katru Pasūtītāju ir raksturīgi mūsu firmas dizaineriem.

Pie arhitektūrprojektēšanas un interjeru dizaina izstrādāšanas mūsu speciālistiem tiek izmantotas tikai priekšējas tehnoloģijas. Mūsdienīgas datorprogrammas projektēšanai un dizainam ļauj panākt augstu precizitāti un kvalitāti.

Mūsu sadarbība ar klientiem notiek, kā likums, sekojošā veidā. Pēc sākotnējiem kontaktiem ar Jums (personiska iepazīšanās, izbrauciens uz objektiem), dizaineram, vairumā gadījumu, jau ir neliels priekšstats par to, ka Jūs vēlaties redzēt rezultātu, t.i. saņem savdabīgu "tehnisku uzdevumu" (ir norādāms vēlamais istabu daudzums, dzīvojošo skaits, tiek noteikts interjera stils utt).

Izpildīti tiem telpas interjera iepriekšējas skices ļaus Jums pieņemt lēmumu par tālāku darbu turpinājumu. Pēc tam, pēc Līguma parakstīšanas par pakalpojumu (izpildei ir projekta dizains) izrādīšanu, mēs ar Jums ķeramies pie nākamā darba etapa – projektiem. Īstenībā tieši tā stadija ir īpaši svarīga un būtiska projekta daļa. Te tiek likts pamats darba tālākai norisei: izstrādājas pamatojas plānojums, apskaidrojas perspektīvas, tiek sastādīts nākamā interjera datora modelis, notiek mēbeļu atlase, apdares materiālu un aprīkojuma izraudzīšana.

Jūs mērogā varēsiet redzēt nākamā dzīvokļa (ofisa) iekārtu, "paieties" virtuālā telpā un pārskatāmi iedomāties, kā izskatīsies tās vai citas interjera detaļas, vai ir iespējams to vai citu krāsu savienojums.

No tā brīža, kad telpas plānojumu pamatoja Pasūtītājs, var sākt projekta pārplānošanas saskaņošanu APU.

Nākamā darba fāze - darba rasējumu radīšana, ievērojot izvēlēto mēbeļu gabarītus, aprīkojumu, izvēlētos apdares materiālus. Tas viss - diezgan prozaisks un vienmuļš darbs kuras pamatā  - aprēķinu un konstruktīvu elementu sastādīšana un izstrādāšana. Rezultātā tas izskatās kā plānu sastādīšana: 
- Telpas pārplānošanas plāns;
- elektromontāžas atdalīšanas un gaismas ķermeņu izvietošana detalizēta atsevišķu telpu apdares elementi;
- ūdensapgādes un kanalizācijas shēma;
- santehnisko aparātu izvietojuma plāns;
- grīdas seguma plāns;
- griestu plāns;
- konstruktīvi sarežģīto griestu elementu griezumi;
- Flīžu izvērse pa sienu;
- Mēbeļu izvietošanas plāns;
- telpu apdares pārskats;
- krāsu interjeru lēmums ir trīsdimensiālā attēlā (mēbeļu un santehnikas iekārtojumu)

Pēc tam šie rasējumi, pēc saskaņojuma ar Pasūtītāju, tiek atdoti tālākam darbam ražošanas nodaļā.
Atsevišķi gribētos apstāties pie autora uzraudzības projektiem. Būvdarbu izpilde laikā Pasūtītājs itin bieži veic labojumus un papildus vēlmes, kas veic aiz sevis iepriekšējo izmēru izmaiņas. Bez tam, ir iespējami varianti, kad rodas nepieciešamība vienu materiālu veidu aizstāšanā ar citu. Tādos gadījumos ir pieprasāma operatīva koriģēšana rasējumos, kas ļauj iepriekš atbrīvoties no nepatīkamām sekām.

Telefons izziņām
(371) 67379797